Ballina Etiketimet Masakrua

Etiketim: masakrua

Ja kush është shqiptari që u masakrua për 150 euro në...

Policia greke ka identifikuar shqiptarin e vrarë një ditë më parë, në periferi të kryeqytetit grek, Athinë. Ai është 59-vjeçari Kosta Pojani, babi i tre...

U masakrua dhe më pas u dogj, ekspertiza për teknologun e...

Zbulohen detaje të tjera nga vdekja e teknologut të Uzinës në Ballsh, Shefo Duraj. Ky i fundit u gjet i vdekur dhe me shenja në...

Lajmet e fundit