Ballina Etiketimet Mbrohej

Etiketim: mbrohej

Ja si serbët e penguan Mustafën, dhe si mbrohej ai në...

Njësia më elitare e Policisë kishte zbarkuar në veri. Në zonën midis Zveçanit e Leposaviqit po e ruajnë shefin e Qeverisë, Isa Mustafën, që...

Lajmet e fundit