Ballina Etiketimet Mbrohen

Etiketim: mbrohen

Eurodeputetët nga Bullgaria kërkojnë që maqedonasit e Shqipërisë të mbrohen si...

Agjencia e lajmeve “MIA” njofotn se me amendamente të eurodeputetëve bullgar Andrej kovaçev dhe Angel Xhambaski, Parlamenti Evropian nesër është e mundur të miratojë...