Ballina Etiketimet Me i mire

Etiketim: me i mire

ZYRTARE/ Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë në botë (VIDEO)

Sulmuesi i Portugalisë dhe i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është shpallur zyrtarisht futbollisti më i mirë në botë për vitin 2016, çmim që ndahet...