Ballina Etiketimet Me ramen

Etiketim: me ramen

Pollozhani për takimin e liderëve me Ramën: Çorbë e re me...

Veprimtari dhe kryetari i Shoqatës të të Burgosurve politik në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, takimin e liderëve të partive politike shqiptare në Maqedoni me kryeministrin...

Lajmet e fundit