Ballina Etiketimet Mer

Etiketim: mer

Prokuroria merr vendimin ndaj sulmuesve të Selës dhe Zaevit

Prokuroria Themelore Publike ne Shkup, pas mbledhjes së dëshmive përkatëse, për pesëmbëdhjetë të përfshirë në trazirat në Parlament, fillimisht nisi procedurat për shkak të...

Gruevski merr mbështetje nga partia e tij për formimin e Qeverisë

Komiteti Qendror i OBRM-PDUKM ka pranuar përfundimet e mbrëmshme të Komitet Ekzekutiv dhe i dha mbështetje të plotë kryetarit dhe mandatarit Nikolla Gruevski, për...

Lajmet e fundit