Ballina Etiketimet Mesdheu

Etiketim: mesdheu

Nxehet “Mesdheu”, Turqia i përgjigjet kërcënimeve të ministrit grek (FOTO LAJM)

Deklaratat e ministrit grek të Mbrojtjes bërë nga vija kufitare mes Greqisë dhe Shqipërisë, ku cilësoi si idiote deklaratat e Presidentit turk Recep Taip...

Blindohet Mesdheu, mbërrijnë 2 luftanije amerikane dhe 4 mijë marinsa

Rreth 4 mijë marinsa amerikanë të grupit ARG kanë mbërritur në Detin Mesdhe pas kalimit në Kanalin e Suezit, njofton marina amerikane. Grupi është i...