Ballina Etiketimet Meshkujt apo femrat

Etiketim: meshkujt apo femrat

Kura mashkullore – çfarë të bëni në mëngjes, çfarë në mbrëmje

Si edhe shumica e meshkujve, me siguri vetëm laheni në mbrëmje, ndërkaq bëni dush dhe rruheni në mëngjes. Mbase herë-herë ndryshoni rutinën, mirëpo gjithmonë...

Lajmet e fundit