Ballina Etiketimet Meson

Etiketim: meson

Kampionia e botës në freestyle ‘turpëron’ Xhakën dhe Mustafin, i jep...

Yjet e Arsenalit, ndër ta edhe futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë qenë pjesë e një sfide interesante. Lojtarët e Arsenalit...

Gati për luftë, Rusia mëson fëmijët se si duhet përdorur arma...

Shteti rus në mënyrë të organizuar ka nisur që ta bëjë një parapërgatitje për një mobilizim të përgjithshëm. Njësitet ushtarake janë duke mësuar djemtë e...

Lajmet e fundit