Ballina Etiketimet Mesuam

Etiketim: mesuam

Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Unë dhe fëmijët mësuam për...

Eshtë arrestuar mëngjesin e sotëm gruaja e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifikuar mbarë kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke,...

Lajmet e fundit