Ballina Etiketimet Mini fund

Etiketim: mini fund

Izraeli ndalon minifundin në Parlament

Ndalohet minifundi dhe rrobave të tjera të shkurta. Ky është rregulli më i ri i miratuar sot nga Parlamenti i Izraelit. Një tjetër rregullore është...

Lajmet e fundit