Ballina Etiketimet Ministrat

Etiketim: ministrat

Emisioni ‘STOP’ frikëson ministrat e qeverisë Rama

Emisioni investigativ “STOP” i cili transmetohet në TV Klan ka paralajmëruar se këtë mbrëmje do transmetojë një përgjim audio të një ministri të qeverisë. Nga...

BDI shfrytëzoi ministrat e rinj dhe i hodhi si limona të...

Bashkimi Demokratik për Integrim sot pasdite publikoi listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 dhjetorit. Edhe pse u paralajëmrua se...

Lajmet e fundit