Ballina Etiketimet Ministria e puneve te brendshe

Etiketim: ministria e puneve te brendshe

Rrihen dhe ofendohen në mes vete zyrtarët e BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së...

Në Sektorin për Punë të Brendshme në Kisella Vodë ka pasur përplasje fizike dhe ofendime banale në mes zyrtarëve të policisë nga radhët e...

Lajmet e fundit