Ballina Etiketimet Ministria

Etiketim: ministria

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin...

Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviq ka thënë se Serbia tri ditë më parë ka dorëzuar në gjykatën e Colmarit të gjitha dokumentacionet...

MPB tregon se kush e shfrytëzon Mercedesin 600 mijë euro të...

Ministria e Punëve të Brendshme, si pronare e Mercedesit që ka kushtuar 600 mijë euro, dhe i blerë me porosi të Gruevskit sipas "bombave"...

Ministria e mbrojtjes e Maqedonisë planifikon 300 milionë euro për modernizimin...

Ministria e mbrojtjes e Maqedonisë njofton se në vitin 2017 për anëtarët e ARM-së, në pajtim me planin për blerje është paraparë që të...

Lajmet e fundit