Ballina Etiketimet Mirsad

Etiketim: mirsad

Djali i Mirsad Ndrecajt: Shpesh qaj për babin (VIDEO)

Shpesh e kujtoj babin dhe qaj, thotë Ilirjan Ndrecaj, djali i Mirsad Ndrecajt të rënë në Kumanovë, derisa tregon se sa i mungon babai...

Lajmet e fundit