Ballina Etiketimet Mjekseisa bimore kineze

Etiketim: mjekseisa bimore kineze

7- vjeçari shpëton falë mjekësisë bimore kineze

Owen kishte pasur probleme serioze me lëkurën që në moshë të vogël, dhe me kalimin e kohës virusi u zhvillua dhe po i prekte...

Lajmet e fundit