Ballina Etiketimet Moshuar

Etiketim: moshuar

Njihuni me njeriun më të moshuar në botë

Njeriu, i cili besohet të jetë më i moshuari në botë, feston sot ditëlindjen e tij të 146. Ai është nga Indonezia dhe quhet Saparman...

Lajmet e fundit