Ballina Etiketimet Mundshme

Etiketim: mundshme

Flet avokatja e Haradinajt në Hagë – cilat janë sipas saj...

Ish kryeministri i Kosovës dhe Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, vazhdon të mbahet në paraburgim në qytetin Colmar në Francën lindore. Zoti Haradinaj u...

Lajmet e fundit