Ballina Etiketimet Mustafa

Etiketim: mustafa

Fiton Zvicra me golat e Shaqirit e Xhakës (VIDEO)

Përfaqësuesja e Zvicrës ka vazhduar serinë pozitive, duke arritur fitoren e shtatë radhazi në të gjitha garat, shkruan albinfo.ch. Zvicra mundi si mysafire Ishujt Faroe...

Vllasi tregon se pse janë ftuar Thaçi e Mustafa në Bruksel

Njohësi i zhvillimeve politike në vend, Azem Vllazi konsideron se krerët e shtetit të Kosovës dhe të Serbisë, janë ftuar në Bruksel nga përfaqësuesja...

Gjuriqi, fyen Mustafën: Kryeministri krahinor kontrabandohet nga NATO në veri

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, është tallur sot me bllokadën që serbët e veriut i kanë bërë eskortës...

Lajmet e fundit