Ballina Etiketimet Mustafi

Etiketim: mustafi

Kampionia e botës në freestyle ‘turpëron’ Xhakën dhe Mustafin, i jep...

Yjet e Arsenalit, ndër ta edhe futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë qenë pjesë e një sfide interesante. Lojtarët e Arsenalit...

Mustafi gjen golin e parë në fitoren shokuese të Arsenalit, Xhaka...

Arsenali dhuron një ndeshje që i ka bërë të gjithë me zemër sot pasdite. "Topçinjtë" fituan në frymën e fundit ndaj Burnley-it me rezultatin...

Lajmet e fundit