Ballina Etiketimet Mysafire

Etiketim: mysafire

Erdogan: Ne nuk jemi mysafirë në Evropë, por pronarët e saj

Civilët që kanë braktisur shtëpitë e tyre për shkak të përleshjeve që përjetohen ndërmjet ushtrisë së Irakut dhe terroristëve të DAESH-it dhe që janë...

Lajmet e fundit