Ballina Etiketimet Nacionalist

Etiketim: nacionalist

VMRO e quan Taravarin nacionalist të tërbuar

VMRO-DPMNE i ka bërë thirrje ministrit të shëndetësisë Arben Taravarit, të mos hidhet shumë, të biejë në tokë, dhe të mos bëhet kokë lart. Këto...