Ballina Etiketimet Nacionaliste

Etiketim: nacionaliste

A po zbuten tonet nacionaliste? Partitë me fjalor ndryshe pas zgjedhjeve...

Partitë të shmangin thirrjet nacionaliste dhe se nuk ka koalicionim me askënd që i fut në zjarre shqiptarët dhe maqedonasit, theksoi kryetari i BDI-së,...

VMRO-BDI lëshojnë grepin, fillojnë retorikën nacionaliste

Ashtu sikur edhe në ciklet zgjedhore në të kaluarën, edhe tani në prag të zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare në Maqedoni, më 11 dhjetor, partitë...

Lajmet e fundit