Ballina Etiketimet Ndaluam

Etiketim: ndaluam

Nikoliq: Unë dhe Vuçiqi e ndalëm trenin, ROSU erdhi tri orë...

Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq ka thënë se trenin që ishte nisur nga Beogradi për në Mitrovicë, e ka ndaluar ai dhe kryeministri i...

Lajmet e fundit