Ballina Etiketimet Ndihmoje

Etiketim: ndihmoje

Kryeministri Zaev mesazh kryeministres Mej: Maqedonia e gatshme të ndihmojë kundër...

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev i dërgoi telegram ngushëllimi kryeministries britanike Tereza Mej dhe qytetarëve të Mbretërisë së Bashkuar të...

Shqipëria do ta ndihmojë FSK’në të bëhet Ushtri

Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli ka thënë se do ta përkrahin Forcën e Sigurisë së Kosovës për t’u bërë ushtri. Këto komente Kodheli...

Lajmet e fundit