Ballina Etiketimet Ndotura

Etiketim: ndotura

“The Guardian”: Tetova më e ndotura në evropë, Eko Guerilla: Rezultatet...

Tetova radhitet e para në listën e qyteteve më të ndotura në Evropë me 81 mikrogramë të grimcave PM2.5 për një metër kub. Këtë të...

LSDM: Në ditët më të ndotura të ajrit do të caktojmë...

LSDM në një komunikatë për Telegrafi Maqedoni ka shkruar për ajrin e ndotur si dhe në ditët më të ndotura të ajrit do të...

Lajmet e fundit