Ballina Etiketimet Ngrire

Etiketim: ngrire

Ujëvara e ngrirë e Mirushës, tërheq vëmendjen e mediave të huaja...

Temperaturat e ulëta që kanë kapluar vendin këto ditë, kanë bërë që të ngrihen Liqeni i Badovcit dhe Drini i Bardhë. Po ashtu, ka ngrirë...

Lajmet e fundit