Ballina Etiketimet Nuk

Etiketim: nuk

Daçiç ua di për ‘nder” pesë vendeve të BE-së që nuk...

Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë se për shtetin serb kanë shumë rëndësi pesë vendet e BE-së që nuk e kanë...

Erdoğan: Islami dhe terrorizmi nuk mund të jenë bashkë

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka pritur në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara kancelaren gjermane, Angela Merkel, raporton Anadolu Agency (AA). Në...

Plevneliev: Maqedonizmi nuk guxon të futet në BE

Presidenti në largim i Bullgarisë, Rosen Plevneliev, në intervistën e tij të fundit si president tha se Maqedonia duhet të futet në BE, por...

“Platforma e shqiptarëve nuk e rrezikon Maqedoninë”

Platforma e përbashkët e shqiptarëve nuk prek në shtetësinë e Maqedonisë, nuk provokon etnitete tjera. Kështu ka deklaruar ish ministri Mersim Pollozhani në emisionin...

Ademi dhe Neziri: Nuk dorëhiqemi, BDI është fituese

Deputeti tashmë i zgjedhur nga rradhët e BDI-së në njësinë e VI zgjedhore Xhevat Ademi demanton fjalët se është tërhequr nga mandati i tij,...

Lajmet e fundit