Ballina Etiketimet Ostaven sud

Etiketim: ostaven sud

Këshilli penal, përsëri refuzon ankesat e PSP-së

Këshilli penal ka refuzuar ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP), për masën e kujdesit ndaj dy shefave të dyshuar të MPB-së dhe një arkivisti,...

Lajmet e fundit