Ballina Etiketimet Permbytjet ne maqedoni

Etiketim: permbytjet ne maqedoni

Të prekurit nga vërshimet edhe 60 ditë mund të qëndrojnë në...

Rreth 190 persona nga rajonet e vërshuara të cilët janë vendosur në konviktin për nxënës të shkollave të mesme dhe studentë “Tome Stefanovski­Seniq” dhe...

Hahn: BE e gatshme të ndihmojë për vërshimet

Komisari evropian Johanes Hahn gjatë pasdites shprehu ngushëllim për qytetarët e Shkupit të cilët humbën jetën si pasoje e një moti të egër dhe ofroi...

Lajmet e fundit