Ballina Etiketimet Provokon

Etiketim: provokon

Haxhiu: Kërkesa për esktradim, provokim për luftë

Deputeti nga PDK-ja Bekim Haxhiu gjatë seancës së Kuvendit ka dhënë disa përgjigje për liderin e VV-së Albin Kurti i cili e ka pyetur...

Ahmeti qëllimisht na provokon, që ta harrojmë Kumanovën dhe Monstrën

Nuk ja vlen të merremi shumë e shumë me provokimet që po i bën kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti. Ky është vetëm fillimi. Ahmeti...

Lajmet e fundit