Ballina Etiketimet Qytetar nderi

Etiketim: qytetar nderi

Tirana nderon Adem Demaçin me titullin “Qytetar Nderi”

Veprimtari i çështjes kombëtare, politikani dhe shkrimtari shqiptar, Adem Demaçi është nderuar me titullin “Qytetar Nderi” i Tiranës, si dhe “Çelësin e Qytetit. Në një...

Lajmet e fundit