Ballina Etiketimet Reka

Etiketim: reka

Manojllovski: Maqedonasit i quajnë shqiptarët e Rekës së Epërme “shkreti”

Deputeti i i parë shqiptarë ortodoks nga radhët e Bashkimit Demorkatik për Integrim, Branko Manojlovski për “Faktor 24”, ka shpjeguar arsyet pse ka ardhur...

Reka: Partitë shqiptare të kërkojnë pozita të larta shtetërore

Profesori universitar dhe njohësi i proceseve politike në Maqedoni, Blerim Reka, ka vlerësuar se, pas rezultateve të zgjedhjeve të së dielës, në këtë shtet...