Ballina Etiketimet Rexhep taip erdogan

Etiketim: rexhep taip erdogan

10 fakte interesante rreth Rexhep Tayip Erdogan (VIDEO)

Rexhep Tayip Erdogan, është lindur më 26 shkurt 1954 në Stamboll është politikan turk, kryetari i Partisë së Drejtësisë dhe Zhvillimit ka qenë ish...