Ballina Etiketimet Rezoluten

Etiketim: rezoluten

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për Shqipërinë

Parlamenti Evropian (PE) ka miratuar sot rezolutën për Shqipërinë, ku vihet në dukje zbatimi i reformës në drejtësi, progresi në luftën kundër krimit dhe...

Lajmet e fundit