Ballina Etiketimet Rivalet politik

Etiketim: rivalet politik

Dy rivalët politikë, pranë njëri tjetrit

Ali Ahmeti dhe Bardhyl Mahmuti, themeluesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës derisa para disa viteve ishin rivalë të përbetuar politik në garën e zgjedhjeve...

Lajmet e fundit