Ballina Etiketimet Rrezik

Etiketim: rrezik

Kriza poltike, rrezikohen pagat dhe pensionohet

Kriza politike do të shkaktojë edhe krizë buxhetore. Shteti mund të ballafaqohet me problem në kryerjen e obligimeve ndaj qytetarëve dhe ekonomisë, duke pasur...

Lajmet e fundit