Ballina Etiketimet Rritja e rogave ne maqedoni

Etiketim: rritja e rogave ne maqedoni

Zoran Zaev premton rritje rrogash dhe punësime

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev ka kërkuar nga partia e tij që të hapë dyert për të gjithë qytetarët që kanë ide dhe plane për...

Lajmet e fundit