Ballina Etiketimet Se shpejti

Etiketim: se shpejti

Maqedonia së shpejti në NATO

Kryeministri Zoran Zaev ka premtuar anëtarësim të shpejtë në NATO dhe fillimin e negociatave për anëtarësim në BE. Ekspertët thonë se kjo është e mundur...