Ballina Etiketimet Serbine

Etiketim: serbine

Erdogan “dridh” Serbinë dhe Maqedoninë: Mos mi prekni shqiptarët!

Kryeministri turk Erdogan ne nje interviste deklaron se Turqia do te mbeshtese vellezerit shqiptare nese do jete e nevojshme edhe me trupa ushtarake. Ai...

Atllasi që ngriti në këmbë Serbinë, ku Kosova figuron si shtet...

Në librin për fëmijë të titulluar “Atllasi im i parë me fotografi ngjitëse” i shtëpisë botuese “Laguna”, Kosova figuron si shtet i pavarur dhe...