Ballina Etiketimet Shitja e armeve

Etiketim: shitja e armeve

Sa para qarkullon trafikimi i armëve?

Pas tregtisë së drogës është biznesi i dytë më fitimprurës në botë. Pistoleta, mitralozë, pushkë, raketa, granatahedhëse, murtaja, ose granata dore shiten dhe blihen...