Ballina Etiketimet Shkel

Etiketim: shkel

Regjimi i Asadit vazhdon të shkel armëpushimin në Siri

Në sulmet e njësiteve të regjimit të Bashar Asadit në rajonet rurale në Latakia dhe Idlib, janë plagosur 11 persona, në mesin e të...

BDI harron platformën shqiptare, ja faktet (VIDEO)

Një javë pas nënshkrimit të platformës së përbashkët të partive parlamentare shqiptare, BDI doli me qëndrim se nuk zmbrapset nga zbatimi i gjuhës shqipe,...

Lajmet e fundit