Ballina Etiketimet Shkretetire

Etiketim: shkretetire

Irani do t’ju vendosë targa edhe deveve

Në provincat Sistaan dhe Belucestan në Iran do t’ju vendosen targa mbi 130 mijë deveve. Fillimisht do të regjistrohen 35 mijë deve, ndërsa në fazën...

Lajmet e fundit