Ballina Etiketimet Shkupi mund pelisterin

Etiketim: Shkupi mund pelisterin

Shkupi e fitoi Pelisterin në sekondat e fundit (VIDEO+FOTO)

Ndeshja e parë e xhiros së gjashtë është luajtur në stadiumin e Çairit ku Shkupi dhe Pelisteri treguan një lojë kualitative dhe me shumë...

Lajmet e fundit