Ballina Etiketimet Shpejtesi ne vozitje

Etiketim: shpejtesi ne vozitje

Ndodh edhe kjo: Në Qarkoren e Shkupit makina lëviz në kah...

Një veturë e tipit Mercedes – Benz është filmuar sot në qarkoren e Shkupit duke lëvizur me shpejtësi të madhe në korsi dhe drejtimin...

Lajmet e fundit