Ballina Etiketimet Si ta be te lumtur partnerin tim

Etiketim: si ta be te lumtur partnerin tim

Psikologët: Një marrëdhënie e lumtur përcaktohet nga këto dy tipare themelore

Një marrëdhënie që të jetë e gjatë, e qëndrueshme dhe e fortë ka nevojë për shumë punë dhe përpjekje të vazhdueshme nga të dyja...