Ballina Etiketimet Sulmon

Etiketim: sulmon

Zeka ka sulmuar portalet, akuzon një gazetar për lidhje me ISIS,...

Ish-gazetari Milaim Zeka tashmë deputet i NISMA për Kosovën ka hedhur akuza të rënda ndaj portaleve. Madje ai ka kërkuar të inicohen ligje që...

VMRO-ja e sulmon ashpër Tetovën

Me urdhëresë dhe iniciativë të Prokurorisë Themelore të Tetovës dhe me asistencë të Sektorit për punë të brendshme në Tetovë, gjatë ditëve të kaluara...

Ramadani sërish godet BDI-në e Ali Ahmetit

Rezultati i ngushtë nga zgjedhjet e 11 dhjetorit, nuk i jep mundësinë VMRO-së që e vetme të formoj kabinetin e ri qeveritar andaj edhe...

Anëtarë të BDI-së sulmojnë fizikisht një funksionar të Besës, ja emri...

Partitë në pushtet duke e ndjerë humbjen e thellë që do ta pësojnë këtë të diel – duket se nuk mund të qetësohen nga...

Lajmet e fundit