Ballina Etiketimet Sulmuesve

Etiketim: sulmuesve

Prokuroria merr vendimin ndaj sulmuesve të Selës dhe Zaevit

Prokuroria Themelore Publike ne Shkup, pas mbledhjes së dëshmive përkatëse, për pesëmbëdhjetë të përfshirë në trazirat në Parlament, fillimisht nisi procedurat për shkak të...

Lajmet e fundit