Ballina Etiketimet Superblerjen

Etiketim: superblerjen

Milanistët zgjohen me super blerjen zyrtare

Ndonëse dukej një lojë, tashmë është e vërtetë. Leonardo Bonucci është zyrtarisht lojtari i Milanint. Fassone dhe Mirabelli kanë shokuar mbarë botën me një goditje...