Ballina Etiketimet Takimin

Etiketim: takimin

Haradinaj flet për takimin e palës kosovare me atë serbe

Takimi i paralajmëruar të mbahet me 24 janar apo ditën e martë në mes palës kosovare dhe asaj serbe në Bruksel, është vendosur që...

Ali Ahmeti: Rama ka ndihmuar për takimin e liderëve shqiptarë, jam...

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti gjatë një interviste në televizionin 21, ka folur për takimet që janë zhvilluar ditëve të fundit me liderët politik...

Bina: E kuptoj Veselin dhe Gëzimin se pse jane aty dhe...

Shkruan : Bebim Imeri-BINA Takimi i sotëm i thirur nga z-i Ahmeti për disa parti shqiptare është dëshprues për shkak të disa momenteve 1. Koha e...